050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Каталог будматеріалів

 

Газобетонні блоки AEROC - це високотехнологічні блоки, що дозволяють вести кладку без заповнення клеєм вертикальних швів. AEROC - блоки з системою "паз-гребінь" і кишенями для захватів. Наявність паза і гребеня дозволяє з'єднати газобетон AEROC в "замок". Таке з'єднання істотно прискорює кладку блоків і зменшує витрату клею.

Читати далі ... 

 

  

 


 

Силікатна цегла є екологічно чистим будівельним матеріалом. Вона дуже популярна завдяки таким перевагам, як міцність, точність геометричних розмірів, невисока вартість і простота використання.

Безперечним лідером по виробництву силікатної цегли в Україні є АТ  Завод «Цегла Трипілля» (м. Обухів). Продукція заводу є однією з найкращих за якістю, так як виробляється на іноземному устаткуванні.

Читати далі ... 

 

 

 


 

Слобожанська Будівельна Кераміка" (СБК) Підприємство випускає 60 млн.шт. Профільний вид продукції компанії СБК - лицьова керамічна цегла. Широке розповсюдження в Україні та за кордоном облицювальної цегли цієї компанії отримано завдяки своїй екологічності, міцності, а також високій якості. Її виробництво налагоджено на заводах СБК в м. Ромни та м. Харкові.
Виробляється цегла з екологічно чистої природної глини. Колір продукції залежить від вмісту мінералів у глинах, які застосовуються при виготовленні, а також від температури випалу. Керамічна цегла набуває свої високі міцнісні характеристики і стійкий колір, який залишається незмінним протягом багатьох років, завдяки випалу при дуже високій температурі до 1000оС.

Читати далі… 


 

 Цегла ЛІТОС застосовується для облицювання зовнішніх стін будинків з легкобетонних, ніздрюватих, пінополістирольних і інших теплоізоляційних блоків і внутрішніх стін приміщень.

 

Облицювальна цегла Літос має багату кольорову гамму, технологію механічного відколу під "рваний камінь" та високі характеристики міцності, морозостійкість і довговічність, за своїми властивостями наближаючись до натурального каменю. Він широко застосовується для побудови будівель, парканів, облицювання фасадів різних кольором і фактурою, в масовому і ексклюзивному будівництві.

 

Читати далі… 


 

Основна продукція «Керамейя» - клінкерна керамічна цегла, яка займає найвищий якісний сегмент серед облицювальних матеріалів.
«Керамейя» - це бренд, який об'єднав декілька напрямків керамічних матеріалів, які вже виробляються, або почнуть вироблятися в найближчій перспективі. Сучасний термін «кераміка» походить від слова «Керамейя», яким в Стародавній Греції називали мистецтво виготовлення виробів з глини.
Так, під брендом «КлінКерам» випускається клінкерна керамічна цегла виробництва «Керамейя», а під брендом «Теплокерам» будуть запропоновані великоформатні поризовані керамічні блоки. Виробнича база «Керамейя» розташована в м. Суми. Потужність лінії з виробництва клінкерної цегли - 30 млн.шт.

Читати далі… 


 

Керамічна цегла - це екологічно чистий стіновий матеріал. В сучасних умовах екологічність є однією з найважливіших переваг. На відміну від бетону та природного каменю, цегла має найбільш низьким радіаційним фон, який у декілька разів менше допустимого. За існуючими нормами, вона належить до першого класу будматеріалів по радіаційним характеристикам. До основних споживчим якостей цегли відносяться її високі теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики, вогнестійкість, а також здатність будівельних конструкцій з цегли підтримувати в приміщеннях рівноважний режим вологості.

Читати далі…  


 

Особливістю будівництва будинків з газобетону є відносна простота їх зведення. Газобетон легко різати, обтісувати, пиляти, свердлити і фрезерувати, використовуючи як електричні, так і ручні інструменти. Нескладні інструменти і пристосування забезпечать високу швидкість кладки і якісне промазування швів. Використовуючи ніздрюватий бетон для декоративної обробки, блоки можна легко обробити звичайною стамескою.

Читати далі…


 

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA