097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

Цегла керамічна будівельна.

Керамічна цегла - це екологічно чистий стіновий матеріал. В сучасних умовах екологічність є однією з найважливіших переваг. На відміну від бетону та природного каменю, цегла має найбільш низьким радіаційним фон, який у декілька разів менше допустимого. За існуючими нормами, вона належить до першого класу будматеріалів по радіаційним характеристикам. До основних споживчим якостей цегли відносяться її високі теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики, вогнестійкість, а також здатність будівельних конструкцій з цегли підтримувати в приміщеннях рівноважний режим вологості.

Повнотіла цегла - матеріал з малим об'ємом порожнеч (менше 13%). Застосовується для кладки внутрішніх і зовнішніх стін, зведення колон, стовпів та інших конструкцій, що несуть крім власної ваги додаткове навантаження.

У силу того, що цей матеріал використовують переважно для зведення несучих елементів будівель, поширені інші його назви - «будівельний», «звичайний», «рядовий». Він повинен мати високу міцність на вигин, на стиск, бути морозостійким. За ДСТУ максимальна марка за морозостійкістю такої цегли - F50, але можна зустріти і цеглу марки F75.

Керамічна цегла - це кам'яний штучний матеріал, що виготовляється з глинистої сировини шляхом випалення при температурі понад 1000 °С.

Показником міцності цегли є марка, позначається літерою «М» з цифровим значенням. Цифри показують, яке навантаження на 1 см2 може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) позначає, що цегла витримує навантаження 100 кг на 1 см2. Величина морозостійкості вимірюється в циклах «заморожування-розморожування», зазвичай перебуваючи в межах 50-100. Якщо будинок буде взимку пустувати, то цей параметр повинен бути достатньо високим. Цегла з морозостійкістю нижче 35 краще не використовувати для зовнішніх стін.

Рядову цеглу використовують для кладки зовнішніх і внутрішніх стін з наступним фарбуванням і облицюванням, для виготовлення стінових блоків і панелей, кладки печей, димових труб лише в тих зонах, де температура не перевищує температури випалу цегли. 

Будівельний цегла має форму прямокутного паралелепіпеда з рівними гранями і прямими ребрами і кутами (розміри: 250х120х65, 250х120х88). Для цегли товщиною 88 мм обов'язкова наявність круглих або щілинних технологічних порожнеч.

Питома вага глиняної будівельної цегли знаходиться в межах 1700 - 1900 кг / м3, а коефіцієнт теплопровідності - 0,65 - 0,7 ккал / м град. Залежно від величини межі міцності при стисненні цегла ділиться на марки М-75, М-100, М-125, М-150 і М-200.

Рядова цегла, висушена до постійної ваги, повинна мати водопоглинання не менше 8%. Ця вимога передбачає деяку пористість цегли, тому що інакше вона буде відрізнятися підвищеною теплопровідністю і, крім того, з нею буде погана адгезія будівельного розчину. Морозостійкість цегли - не менше 15 циклів поперемінного заморожування і відтавання. Цегла повинна бути нормально обпаленою. Температура випалу для звичайних цегельних глин складає в середньому 900 - 1100С.

Будівельна цегла повинна задовольняти вимогам стандарту за зовнішнім виглядом. Це встановлюється шляхом огляду і обміру певної кількості цегли від кожної партії за наступними ознаками: відхилення від встановлених розмірів (по довжині ± 6, по ширині ± 4, по товщині ± З мм), викривлення (по ліжку до 4 мм, по ложку до 5 мм), відбитих кутів і ребер (не більше двох на кожній цеглі розміром не понад 15 мм), наявність наскрізних тріщин, що проходять поперек цегли (не більше однієї довжиною 40 мм включно).

 

Розрахунок кількості цегли

При підрахунку матеріальних і фінансових ресурсів, необхідних для будівництва, корисно знати, що на 1 м3 кладки потрібно 400 штук одинарної цегли і 0,25 м3 розчину.

У 1 м3 цегли знаходиться приблизно 500 штук. Для оцінки необхідної кількості цегли спочатку розрахуйте в квадратних метрах загальну площу кладки, потім помножте її на бажану товщину стін. Отримане число слід помножити на 400 і додати 5% на бій і половинки. Результат - цю необхідну кількість одинарної (умовної) цегли. Для переходу до потовщеної (полуторної) цегли розділіть цю кількість на коефіцієнт 1,36, до подвійної - на коефіцієнт 2,14. Шви (горизонтальні і вертикальні) зазвичай роблять по 10 мм.

 

Переглянути ціни
    Переглянути сертифікати якості 

Перейти до розділу Статті та почитати про цеглу

Замовити

 

Олександр Бойко

+38 097 660 96 67

 

 

                                                            

Повернутись до каталогу

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA