050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Компанія «Будхаус» успішно працює на ринку будівельних стінових матеріалів більше 5 років.

 

Однією з важливих переваг нашої компанії, є те, що ми - дистриб'ютори основних вітчизняних виробників якісних сучасних стінових матеріалів.

На сьогоднішній день «Будхаус» є Торговим Домом АТ «Цегла Трипілля» (м. Обухів) з реалізації силікатної цегли на території всієї України.

 

Також компанія представляє «Завод будівельних матеріалів № 1» (м. Н. Каховка) у Центральній, Північній та Західній Україні як Ексклюзивний Дилер з реалізації автоклавного газобетону ААС.

З початку 2008 року «Будхаус» є офіційним дилером з реалізації автоклавного газобетону AEROC в Київському регіоні (заводи ТОВ «Аерок» - м. Обухів та м. Березань).

 

Ми пропонуємо широкий спектр керамічної цегли багатьох вітчизняних виробників як лицьової (СБК, Альтком, Літос, Євротон, Керамейя), так і рядової (повнотілої та порожнистої), а також поризованих великогабаритних керамічних блоків (СБК)

 

В наявності є супутні інструменти та сухі будівельні суміші для мурування блоків.

Вся продукція сертифікована на території України.

 

Нашими клієнтами є великі будівельні компанії, торгові організації, національні мережі з реалізації будівельних матеріалів і приватні клієнти. Ми забезпечуємо будівельними матеріалами багато об'єктів у Києві та області, центральному і північному регіоні України.

 

 Місія

Задовольняти попит у високоякісних будівельних стінових матеріалах, надаючи послуги високого рівня, з огляду на всі потреби та побажання наших клієнтів.

 

 Стратегія компанії

Постійне покращення - надання покупцям оптимального асортименту будівельних стінових матеріалів високої якості при максимально широкому спектрі супутніх послуг. Створення системи найкращої пропозиції.

 

 Цінності компанії

ЯКІСТЬ - ми пропонуємо тільки якісні стінові будівельні матеріали найкращих вітчизняних виробників.

ОПЕРАТИВНІСТЬ - якісна комплектація замовлення, швидке оформлення необхідної документації, своєчасна доставка, виконання всіх термінів поставок.

ПОРЯДНІСТЬ - добросовісне ставлення до своїх обов'язків, вміння приймати рішення і нести відповідальність за їх виконання. Постійне бажання досягти більшого та гордість за отриманий результат.

 

Ми запрошуємо Вас і Вашу компанію до партнерства на будівельному ринку України.

Наші реквізити

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA