097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

ТМ «Євротон» виробляється у Львівській області на заводі ЗАТ «Роздільський керамічний завод».
Цегла «Євротон» характерізується стабільно високою якістю і високою міцністю, завдяки високоякісним німецьким виробничим лініях «Lingl» і «Rieter». Продукція повністю відповідає європейським вимогам - міцність, термін служби, зовнішній вигляд. При виробництві продукції використовується сировина, що відрізняється високою екологічною чистотою. Асортимент компанії налічує десятки видів цегли різних розмірів, форм і кольорів.

 

Продукція, що випускається під ТМ «Євротон»:

Облицювальна цегла відрізняється своєю міцністю, відсутністю штучних барвників та інших синтетичних компонентів. Заводу Євротон вдалося поєднати новітні технології і гармонію природи у виготовленні своєї продукції. Затишок, солідність та краса зовнішньої частини вашого будинку - посильне завдання для лицьової цегли Євротон, що відрізняється гладкими гранями і чіткою поверхнею.

Керамічна клінкерна цегла Євротон - це екологічно чистий будівельний матеріал, який виготовляється шляхом випалу особливих сортів глини до повного її спікання. Він відрізняється високою надійністю та водонепроникністю. Завжди міцний і завжди надійний, має унікальні зовнішніми характеристиками, є матеріалом, століттями що використовуються для будівництва будинків - як у Європі, так і в Україні. Такий матеріал ідеальний в малоповерховому заміському будівництві будинків і котеджів. Застосовується часто така цегла для мощення всіляких пішохідних доріжок і майданчиків, для створення ландшафтного дизайну, для облицювання та утеплення фасадів різних, будинків, будівель.

 

Фасонна цегла. Гарантована якість сировини, сучасні виробничі лінії, постійний контроль якості дають можливість виробляти фасонну цеглу ТМ «Євротон» міцною, довговічною і естетичною. Вона ідеально підходить для облицювання фасадів і внутрішніх оздоблювальних робіт, полегшує роботу по зведенню кладки з різними контурами, округленими кутами, особливими рішеннями в обрамленні складних форм вікон, карнизів, підвіконь, арок, стовпів, парканів і т. д.

Природна гама кольорів, привабливі форми поверхонь, розмаїття розмірів фасонної цегли ТМ «Євротон» дають безмежні можливості для фантазії та ефективно допомагають вирішувати складні архітектурно-художні та дизайнерські задачі при будівництві та реконструкції.

 

Керамічні великоформатні блоки з поризованої кераміки застосовуються для кладки зовнішніх і внутрішніх стін будівель. Блоки виробляються виключно з натуральної сировини - глини і не змінюють своїх теплотехнічних параметрів протягом усього терміну служби. Завдяки великим розмірам блоків, час зведення стін скорочується в кілька разів, вони легко укладаються в стіну (наявність системи паз/гребінь) і помилки мулярів при кладці зводяться до мінімуму. Завдяки великим розмірам блоків, при їх кладці розчину необхідно значно менше, що дозволяє заощадити на будівництві.

 

 

Переглянути ціни

Переглянути сертифікати якості

Перейти до розділу Статті та почитати про цеглу

Замовити

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ         067 504 59 51 

                                                    044 229 68 60         Олексій

Повернутись до каталогу

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA