097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

24.03.2010 ТОВ "Будхаус" підписано дилерський договір з компанією ТОВ "СБК".

 

 Відтепер Ви можете придбати весь асортимент продукції "СБК" в нашому офісі.

 

"Слобожанська Будівельна Кераміка" (СБК) - найбільший вітчизняний виробник цегли (60 млн.шт. / рік.); 99,8% продукції заводу складає лицьова керамічна цегла.

Лицьова керамічна цегла є основною продукцією компанії СБК, виробництво якої на сьогоднішній день здійснюється на двох заводах компанії в м. Ромни та м. Харкові. Лицьова керамічна цегла СБК - це величезний асортимент фасонних виробів з широкою гамою кольорів. Продукція виготовляється з екологічно чистої сировини, повністю відповідає стандартам якості і нічим не поступається закордонним аналогам.
Керамічна цегла СБК відзначена багатьма престижними нагородами: "100 кращих товарів України", "За найвищу якість", "Золота торгова марка" та ін.

Великоформатні поризовані блоки ТМ «Керамкомфорт» від СБК - це нове покоління будівельного матеріалу, який поєднує в собі новітні технології виробництва і традиції цегельного домобудівництва.

 

Подивитись весь асортимент зразків продукції "СБК" та отримати кваліфіковану консультацію по продукції ви можете у нашому офісі.

 

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA