050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Про цеглу «ЛІТОС»

Цегла (кирпич) ЛІТОС застосовується для облицювання зовнішніх стін будинків з легкобетонних, ніздрюватих, пінополістирольних і інших теплоізоляційних блоків і внутрішніх стін приміщень.
Облицювальна цегла Літос має багату кольорову гамму, технологію механічного відколу під "рваний камінь" та високі характеристики міцності, морозостійкість і довговічність, за своїми властивостями наближаючись до натурального каменю. Він широко застосовується для побудови будівель, парканів, облицювання фасадів різним кольором і фактурою, в масовому і ексклюзивному будівництві.

 

Види цегли Літос

Основні види облицювальної цегли від ТМ "Літос":

 • Цегла Літос стандартна: гладка, гладка кутова, гладка зі скошеними кутами, "скеля", "скеля" тичкова, "скеля" кутова тичкова, "скеля" зі скошеними кутами.
 • Цегла Літос пустотіла: гладка 3-х щілинна, гладка кутова 2-х щілинна, колота 2-х щілинна з фаскою, "скеля" 2-х щілинна, колота тичкова 2-х щілинна, "скеля" тичкова 2-х щілинна
 • Цегла Літос вузька і цокольна: цокольна, колота, колота щілинна з фаскою, колота тичкова, гладка колота щілинна з фаскою, "скеля" щілинна, "скеля" тичкова, "скеля"
 • Цегла Літос тонка: тонка "скеля", тонка колота з фаскою
 • Цегла Літос фасонна: гладка щілинна "КРАПЛЯ", "півколом", "Карнизна".

За розмірами - буває як стандартна (250x120x65), так і зменшена у висоту (250х100х40)

 

Що стосується фактур цегли Літос, то вона буває 3-х видів:

- Гладка

- Колота

- "Скеля".

 

Багата кольорова гамма представлена наступними кольорами та відтінками: червоний, жовтий, коричневий (бордо), слонова кістка, cірий, шоколад, теракот.

 

Слонова кістка Червона Коричнева (Бордо) Сіра

Додаткові кольори - Шоколад, Терракот

 

Виробництво цегли Літос

 

Облицювальна цегла ТМ "Літос" виробляється за сучасною технологією напівсухого гіперпресування вапняку-черепашника. Це пористий, пластичний матеріал дає можливість отримати цеглу ідеальної форми (відхилення по геометрії не більше 0,5 мм) з глянцевою поверхнею всіх площин. Високомарочний цемент служить зв'язуючою ланкою, що дозволяє отримати особливо міцну цеглу марки 250 з морозостійкістю понад 100 циклів. При виробництві додаються якісні екологічно безпечні барвники, які забезпечують рівномірну забарвлення суміші по всьому об'єму вироби.

 

Цегла Літос вироблється із застосуванням технології пропарювання цегли. Це дозволяє виробляти продукцію високої якості. Через низький вміст води в напівсухих сумішах не весь цемент вступає в реакцію. Пропарювання дозволяє дати виробу додаткову вологу, необхідну для повного набору міцності. На сьогоднішній день на території України технологію пропарювання застосовують тільки два виробники - ЛІТОС один з них.

Якість продукції підтверджена сертифікатами "Укрсепро" та паспортами радіологічного якості. Ринками збуту цегли Літос є Україна, а також інші країни ближього зарубіжжя.

 

 

Основні переваги цегли Литос:

 • Точність геометричних розмірів
 • Обробка поверхні "скеля" та "колота цегла"
 • Використовується якісний білий цемент у світлих кольорах цегли (слонова кістка, теракот, червоний). Це дозволяє уникнути відтінків сірого кольору і додає яскравий і насичений колір цеглі
 • Цегла не поміняє колір з часом, за рахунок використання тільки якісних екологічних барвників
 • Застосування щілинного цегли "Літос" дозволяє економити 20-30% на доставці за рахунок більш легкої ваги
 • Одночасне пресування з двох сторін дозволяє зберегти однорідність складу по всій масі вироби
 • Застосування щілинної цегли дозволяє уникнути технологічної перерви у виробництві кладочних робіт  і скоротити терміни будівництва
 • Застосування щілинної цегли "Літос" дозволяє знизити теплопровідність, а значить дати додаткове утеплення будові
 • Щілинна цегла Літос за рахунок більш легкої ваги менше навантажує фундамент і каркас будівлі, що дозволяє застосовувати її при будівництві багатоповерхових будівель

Переглянути ціни
    Переглянути сертифікати якості 

Перейти до розділу Статті та почитати про цеглу

Замовити 

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ         067 504 59 51 

                                                    044 229 68 60         Олексій 

Повернутись до каталогу

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA