044 531 39 25


ТОВ "БУДХАУС" - продаж газоблока та цегли
04655 м. Київ, пр-т C.Бандери 23, 6 пов.
ТЕЛ. 044 531 39 25 / ФАКС 044 426 71 66

Силікатна цегла.

 

Силікатна цегла (силикатный кирпич) - це екологічно чистий будівельний матеріал. Його складові компоненти: вапно, пісок, вода. Він дуже широко використовується в розвинених країнах через свої характеристики: міцність, точність геометричних розмірів, естетичний зовнішній вигляд, невелика вартість і простота у використанні.

 Силікатна цегла складається приблизно на 90% з піску, 10% вапна і невеликої частки добавок. Технологія виготовлення така: вапняно-піщана суміш, що складається з обпаленого вапна, кварцового піску і води, поміщається в автоклав (обладнання для обробки продукції парою під високим тиском), де під дією тиску і високої температури утворюється силікатне з'єднання. Якщо до цієї суміші додаються атмосферостійкі, лугостійкі пігменти, то виходить кольорова силікатна цегла. Сьогодні широко використовуються різні добавки-барвники, що додають цеглі широку гаму кольорів і відтінків, а також добавки-модифікатори, що надають силікатній цеглі підвищену міцність, морозостійкість тощо. Видовий ряд цегли дуже широкий - виготовляється цегла навіть жовтого, блакитного і рожевого кольору.

Безсумнівний плюс силікатної цегли перед керамічною полягає в її підвищених звукоізоляційних характеристиках, що є  суттєвим при зведенні міжквартирних або міжкімнатних стін.

Видовий ряд дуже широкий. Це: цегла силікатна повнотіла тонована (спектр кольорів може включати навіть жовтий, чорний і блакитний), така цегла використовується, як правило, як облицювальна; цегла силікатна пориста повнотіла і пустотіла; цегла силікатна пустотіла; цегла пустотіла/повнотіла зі сколотою фактурою тощо.

Щоб силікатна цегла вважалася якісною, вона повинна мати деякі технічні характеристики. Наприклад, межа міцності силікатної цегли при стисканні повинна бути не менше 15-20 МПа. Цей параметр в характеристиках цегли позначається буквою «М» з циферкою (межею міцності). Наприклад: М110, М125. Цей параметр потрібний при будівництві. Наприклад, з цегли М100 можна без хвилювань побудувати двоповерховий будинок, але несучі конструкції багатоповерхових будинків зробити не вийде, тому що дана цеглина в якийсь певний момент просто зруйнується, від прикладеного навантаження. Наступним параметром цегли є її середня щільність. Вона не повинна бути менше, ніж 1300кг/м3. А ще є параметр морозостійкості цегли. Ця цифра представляє собою кількість заморозок і разморозок, які гарантовано витримає силікатна цеглинка. І останнім параметром йде температура застосування: вонаповинна бути не більше 550 °C.

Ціновий розкид на силікатну цеглу не дуже широкий. Тут треба враховувати, що залежно від розміру цегли (одинарна, потовщена (полуторна) або камінь силікатний (подвійна)) ціна буде рости.
Ціни на силікатну цеглу залежать в першу чергу від її технічних характеристик, а значить від якості. Тому, купуючи цеглу, завжди цікавтесь сертифікатами якості, адже якісна цегла не тільки забезпечить гарний зовнішній вигляд будівлі через кілька років, але і його безпеку та міцність.

 

Силікатна цегла виробництва заводу ВАТ "Цегла Трипілля"

Подивитись ціни

Подивитись сертифікати якості

Перейти до розділу Статті та почитати про цеглу

Замовити

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ        044 426 71 66  Сергій

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA