050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Кладка ненесучих перегородок з використанням перегородочних плит газоблоку першої категорії:

  • Виконайте розмітку перегородок і винесіть лінію прив'язки на стіни і підлогу. Перевірте прямолінійність підлоги і при необхідності вирівняйте її.
  • Для того, щоб забезпечити прямолінійність кладки, закріпіть на підлозі і на стіні примикання дерев'яні рейки правила. Приготуйте клейовий розчин для укладання перегородочних плит з газобетону згідно інструкції, що є на упаковці.
  • Наклейте на підлогу брусок з пінополістиролу завтовшки 10 мм (можна використовувати рулонний бітумний матеріал, але його потрібно класти у два шари). Нанесіть ковшем клейовий розчин рівним шаром на поверхню пінополістиролу і на торцеву грань перегородчастої плити. Стежте за тим, щоб торцева грань перегородчастої плити по всій довжині була ретельно покрита клеєм
  •  Встановіть першу плиту, легко постукуючи по ній гумовим молотком. Нанесіть розчин на торцеву примикаючу грань іншої плити, встановіть і щільно притисніть її до першої плити. Аналогічним чином виконується кладка всієї перегородки. З метою кращої фіксації плит в шви в процесі кладки слід забивати спеціальні фіксуючі пластинки. У такому разі плити не зрушаться з місця, під час затвердіння клею і стіну легко провісити.
  • Для того, щоб забезпечити надійне зчеплення перегородки з плит із стіною примикання, в стіну через торець плити необхідно забити алюмінієвий (оцинкований) штир під кутом 45°. Після укладання кожного нового ряду, при необхідності обробіть поверхню літи теркою і видаліть пил. Нанесіть на верхню поверхню викладеного ряду плит клейовий розчинр.
  • Приготуйте половинки плити, розпилявши одну плиту навпіл. Кладку другого ряду починайте з половинки, встановивши її по рівню, після чого продовжуйте кладку повномірними плитами. 

Перекриття отвору дверей: 

  • Для перекриття дверного отвору влаштовується тимчасова опалубка з дощок, на яку спираються плити . Видаліть пил з поверхні кладки. Нанесіть розчин на ту частину кладки, яка примикає до опалубки. Розпиляйте плити за необхідним розміром і встановіть їх над дверним отвором, щоб утворилася перемичка. Виконайте ретельне вивіряння кладки по рівню. Дайте перегородці висохнути. Опалубку знімають перед установкою дверей.
  • Висота плит останнього ряду має бути на 2-3 см менше відстані між кромкою передостаннього ряду і стелею для того, щоб можна було виконати еластичний шов. Викладіть останній ряд блоків. Зафіксуйте стіну клинами, що забиваються в зазор між кладкою і стелею. Заповніть зазор монтажною піною. Дайте піні схопитися і обріжте зайву піну ножем.

 

Повернутись до каталогу

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA