050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Газобетон: характеристики та властивості

 

Нижче ми наведемо всі найважливіші характеристики будівельного матеріалу - газобетон. Всіма зазначеними характеристиками володіє лише газобетон високої якості, при виготовленні якого використовувалося лише високоякісну сировину і були витримані всі технологічні норми.

 
1. Міцність.
 
Газобетонні блоки витримують велике навантаження - десятки тонн, що підтверджується технічними випробуваннями.
 
2. Вогнестійкість.
 
Газоблок стійкий до впливу відкритого вогню, що характеризує їх як негорючий будівельний матеріал. Виробництво якісних блоків обов'язково супроводжується випробуваннями на вогнестійкість.
 
3. Пориста структура.
 
Газобетон володіє пористою структурою, яка сприяє високим теплоізоляційним властивостям будівельного матеріалу.
 
4. Низька щільність
 
Завдяки цим показником, газобетонні блоки мають відносно низьку вагу, що, природно, полегшує роботу з ними при зведенні стін.
 
5. Морозостійкість
 
Газоблоки, насичені водою, здатні витримати багаторазове заморожування і відтавання без появи видимих ​​дефектів і без зниження решти характеристик. Цей параметр дорівнює кількості таких циклів, які проводять в лабораторних умовах при тестуванні газобетону.
 
6. Звукоізоляція.
 
Стіни з газобетону не вимагають додаткових робіт по звукоізоляції і відповідають всім вимогам Держстандарту за цим параметром.
 
7. Теплоізоляція
 
Теплоізоляційна здатність газобетону обумовлена ​​наявністю у цього будівельного матераіала пір з повітрям. В результаті чого і в спеку і в холод, газобетонні блоки здатні згладжувати коливання температури. Акумуляція тепла газобетоном дозволяє заощадити на огрівання, а його здатність «дихати», природно, підвищує комфортність проживання.
 
8. Екологічність.
 
У виробництві газобетонні блоки практично безвідходним і нешкідливі. Аналогічно нешкідливо і саме використання газобетону - в процесі його експлутациі немає виділення шкідливих речовин, відсутні процеси гниття, іржі і т.п. За своєю екологічною чистотою газобетон поступається, хіба що, дереву.
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA