050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

 Переваги і недоліки силікатної цегли
 
Виробництво силікатної цегли здійснюється автоклавних методом з піску і вапна при температурі приблизно 200 ° С, в той час, як керамічна цегла виходить випалюючи в печі. В процесі виготовлення можливе застосування добавок, які впливають на зовнішній вигляд цегли, в даному випадку - колір. Найпоширенішим в будівництві є цегла світлого відтінку.
 
 За аналогією з керамічним, силікатна цегла ділиться також на порожнистий і повнотіла. Саман дешевше через менший кол-ва матеріалу в його виробництві, менш міцний (незначно), однак має кращу звуко-і теплоізоляцію.
 
 Істотним мінусом силікатної цегли є обмеження його використання по висотності будівлі. Тому він широко використовується в приватному (малоповерховому) будівництві.
 
 Плюс силікатної цегли - міжкімнатні перегородки або стіни в малоповерховому будівництві, зведені з його використанням, мають високий ступінь звукоізоляції, яку не дозволяє дати керамічна цегла. Дана властивість дозволяє заощадити на кол-ве цегли і внутрішньому просторі приміщення.
 
 Силікатна цегла може бути одинарним, полуторним або подвійним. Крім кольоровості, його зовнішня фактура теж може бути різною - рівна, колота, округлена та ін, завдяки чому силікатна цегла найчастіше використовується у зовнішньому оформленні фасадів будівель.
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA