097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

 Будівельний матеріал піноблок: характеристики та властивості.

 

Пінобетонні блоки поряд з газобетоном в сучасному будівництві зайняли лідируючі позиції завдяки своїм унікальним властивостям, мова про які піде нижче.

 
До складу будівельного матеріалу Піноблок входять вода, пісок, цемент і піна. Додатковими компонентами, що поліпшують його харакетрістікі є Затверджувачі і пластифікатори. Пінобетон в будівництві виступає в якості утеплювача і конструкційного елементу, з якого зводять будь-які головні конструкції будівлі із забезпеченням тепла круглий рік.
 
Відмінними рисами пенобетонного блоку є:
 
Екологічна чистота - відсутність токсичності, шкідливих речовин, наявність прекрасних санітарно-гігіеніческіхе параметрів з низьким рівнем радіації. За цими показниками піноблок поступається тільки дереву, зате набагато перевершує його за таким параметром, як довговічність.
 
Висока швидкість монтажу піноблоку через простоту в обробці і рівній поверхні. Завдяки низькій вазі і, навпаки, великим розмірам пінобетон дозволяє сильно підвищити швидкість його кладки. Будівництво з використанням цього матеріалу нізкотрудоемкое, витрата розчину мінімальний, залучення висококваліфікованих мулярів не є обов'язковою умовою.
 
Низька теплопровідність піноблоку забезпечує хороше утримання тепла всередині будівлі, що зменшує до 30% витрати на опалення. За цим показником він перевершує цеглу в 5 разів, керамзитобетон - в 2, 5 рази.
 
Низький вага піноблоку внаслідок його малої щільності обумовлює низьку вагу всієї коробки будинку. Це зменшує тиск на фундамент, дозволяючи заощадити в процесі його створення.
 
Стійкість до впливу вологи - піноблок, як і газоблоки, вбирає вкрай мало вологи через свою пористу структуру, що є безсумнівним плюсом для забезпечення комфортності житла.
 
Характеристикою пінобетону є його щільність. Типові показники по щільності від D400 до D900. Другою характеристикою є теплопровідність, яка вимірюється в Вт / м * К.
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA