097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

Як будувати з газоблоку

 

Напевно більшість з нас мають хоча б якесь маломальске уявлення про те, як будують будинок з цегли. Хтось бачив це на будівництвах, хтось брав участь особисто. З появою на ринку такого будівельного матеріалу, як газоблок (газобетон) виникає безліч питань у новачка, в т.ч. як же зводити стіни з цього матеріалу.

Не будемо перераховувати всі переваги газобетонних блоків, тому це було зроблено нами раніше в попередніх матеріалах. Кому цікаво, можуть прочитати тут.
Повернемося все ж до самого процесу будівництва, відштовхуючись від того, що вибір у бік газоблоків ми вже зробили. А також вже поклали фундамент будівлі і здійснили його гідроізоляцію.
Для роботи з газобетоном, вам знадобиться набір інструментів, пристосувань і матеріалів. Забігаючи наперед, скажемо, що нічого надскладного в даному процесі немає.
Газоблоки встановлюються на спеціально підготовлений розчин. Найвідповідальніший етап - це кладка першого ряду. Укладені блоки повинні бути перевірені за допомогою рівня і вирівняні, якщо необхідно, за допомогою гумового молотка (киянки).
А як же бути з ситуаціями, коли зведені стіни не збігаються через довжину блоків, запитаєте Ви. Елементарно такі блоки підрізаються спеціальними ручними ножівками. Ця процедура проста, проте перед підрізанням необхідно нанести точні мітки.
Всі нерівності, отримані в процесі кладки, можна усунути, використовую спеціальні терки, а для пилу існує спеціальна щітка.
Після того, як акуратно покладений перший ряд стіни, вирівняний, вичищений від пилу, на спеціально підготовлений клей-розчин укладається другий, третій і т.д ряди. Для якісного і рівного наненсение розчину використовуйте спецально ковші і каретки.
Природно, виникають моменти, коли нам необхідно в стінах зробити пази, отвори для різного роду обладнання - труби, кабелі, розетки і т.п. У цьому випадку нам на допомогу приходять звичайні дрилі зі спеціальними насадками, а також такі інструме, як електрофреза і штроборез.
Звичайно ж все вищесказане несе якусь узагальнену інформацію без поглиблення в процеси і етапи, тому сказати для загального ознайомлення. Більш докладно на кожному етапі зведення стін з газоблоків ми зупинимося в наступних статтях.
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA