050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

 Що таке подвійна цегла.

 

Часто в термінології будівельних матеріалів доводиться чути таку назву цегли, як подвійна. Багато хто відразу ж задаються питанням, в чому ж відмінність цього будматеріалу від його звичайного побратима.

Насправді головне і, можна сказати, єдина відмінність між цими видами цегли - це розмір. Сама назва "подвійна" чітко вказує на те, що така цегла в два рази більше стандартної.
Плюси використання в будівництві такого виду цегли безперечні. По-перше, звести стіну, будь то несуча або перегородка, набагато швидше, використовуючи подвійну цеглу. По-друге, не варто забувати про витрату розчину. При використанні цього каменю розчину нам знадобиться значно менше. Навіть різниця в ціні подвійної і звичайної цегли все одно дозволяє економити на матеріалах і трудовитратах, що, звичайно ж аналогічно виливається в зекономлену гривню.
Якщо ж взяти чисто технічну сторону, то подвійний камінь або 2НФ (така назва теж часто зустрічається) практично нічим не відрізняється від своїх прямих "родичів". Він володіє такими ж властивостями, що і звичайна цегла, а пориста структура або великі внутрішні отвори допомагають добре акумулювати тепло. В залежності від цього подвійну цеглу ще підрозділяють на поризовану з внутрішніми порожнечами і щілинну з наскрізними отворами.
До речі, призначення цих отворів в тому, щоб зменшити вагу, який значно зростає при збільшенні розміру в 2 рази.
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA