050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Трохи про керамічні блоки

 

Одним із широко застосовуваних у будівництві матеріалів на сьогоднішній день є керамічний блок. Іноді можна почути також такий термін, як тепла кераміка. Із самої назви даного будівельного матеріалу зрозуміло, що виготовляється він з глини, яка спеціально формується і потім обпалюється.

Заводи - виробники пропонують на ринок керамічні блоки двох видів щільності - щільні і пористі, кожен з яких володіє своїми показниками водопоглинання.
Якщо порівнювати керамічний блок з цеглою, то тут, природно, є свої плюси і мінуси.
По-перше, один керамічний блок в залежності від розмірів може замінити відразу до 14 штук звичайної цегли, що, звичайно ж, знижує трудовитрати і витрати розчину.
По-друге, пори керамблоков хорощо акумулюють тепло. Однак тут є свої "підводні камені", які криються у кваліфікованому зведенні стін з даного будівельно матеріалу. Для того, щоб досягти зазначеної в специфікаціях теплопровідності, блоки необхідно укладати на спеціальний розчин-клей, а не на звичайний цемент, встановлюючи при цьому мінімальні зазори. Якщо не дотримуватися даної технології будівництва будинок не буде акумулювати тепло чи погано справлятися з цим завданням.
Якщо говорити про мінуси по сравненіію із звичайною цеглою, то головний і, мабуть, єдиний, полягає в межі міцності. Дослідження показали, що міцність цегли в 3 рази вище, ніж у керамічних блоків.
Таким чином, можна зробити висновок, що керамічні блоки не можна використовувати при зведенні несучих стін, в принципі вони і не призначені для цього. Головна функціональна задача керамблоков теплоізоляційна та протипожежна, тому при правильному їх застосуванні і кваліфікованої кладці вони виконують свої функції на всі 100%
 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA