097 660 96 67


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. +38 097 660 96 67

Види цегли

 

Цегла поділяється на дві основні групи, які відрізняють її по сировині, з якого вона зроблена, а також за способом виробництва.

Силікатна цегла

Основою силікатної цегли є три основних компоненти: пісок, вапно, спец. добавки. Отримують такий будматеріал шляховиды кирпичам гіперпресування з подальшою автоклавної обробкою. Основною перевагою силікатної цегли є його міцність, а точніше марка. В середньому це М150-М200, що означає можливість його нести навантаження 150-200 кг \ кв.см цегли. З її недоліків можна виділити високе водопоглинання, яке набагато перевищує показники керамічної цегли.

 

Керамічна цегла

Сировиною для отримання керамічної цегли служить глина, при випаленні якої вона і утворюється. Цей матеріал можна розділити на дві основні групи: рядовий цегла і облицювальний.

· Рядова керамічна цегла у свою чергу поділяється на дві підгрупи - порожниста і повнотіла. Повнотіла керамічна цегла, або просто «рядовка», використовується для кладки несучих і не несучих стін, основним її плюсом вважається марка М-100-М-175 і міцність на вигин. Відсутність порожнеч дозволяє монтувати на кладку з повнотілої цегли з/б елементи без ризику  механічного пошкодження. Пустотіла керамічна цегла має ряд переваг перед повнотілою. Основним «коником» вважається її маса, яка на 30% нижче повнотілої рядової цегли, це дозволяє знизити навантаження на фундамент, що призведе до значної економії у зведення оного. Останнім часом все частіше і частіше використовують подвійну цеглу або 2НФ, що дозволяє вдвічі скоротити терміни будівництва.

· Лицьова керамічна цегла, вона же облицювальна цегла, на відміну від «рядовки» може похвалитися відмінним зовнішнім виглядом, широкою кольоровою гамою, різноманітністю форм і фактур. Ця цегла використовується для декоративної обробки фасадів будівель, а так само може бути використанай для виготовлення колон і декорів. Облицювальна цегла має відмінну геометрію, морозостійкість не нижче 50 циклів повної заморозки і відтавання, низьке водопоглинання.

 

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA