050 703 20 04


"БУДХАУС" Київ - продаж газоблока та цегли
ТЕЛ. 050 703 20 04

Види браку цегли

 

Будь-яке виробництво не застраховане від випуску бракованої продукції. Не виключенням є процес виготовлення цегли. Щоб не купити браковану партію цього будівельного матеріалу, рекомендуємо Вам ознайомитися із зовнішніми ознаками бракованої цегли.
Візьміть одну цеглину з партії і уважно огляне його. Якщо у Вас в руках:
- Продукт гірчичного кольору і при цьому видає глухуватий звук, це означає що матеріал недопалений на виробництві. Використання такої цеглини в будівництві призведе до того, що взимку в такому будинку буде холодно, а зовнішні елементи мають високий ризик бути зруйнованими звичайним дощем.
- Продукт чорного відтінку і з нечіткими контурами, це означає, що матеріал був навпаки перепалений внаслідок порушення температурного режиму виробництва. Є думка, що перепалена цегла, яка не втратила форму, навпаки, більш загартована. Але ми б не рекомендували ризикувати, тому що грань між чіткою формою і вже невеликим її спотворенням може бути ледве помітна.
- Продукт з видимими на око вапняними включеннями. Мінус його в тому, що ці вапняні зерна здатні набирати вологу, внаслідок чого їх розпирає і вони відколюють від цегли шматки різного розміру.
Всі три вищеперелічені типи браку можна розгледіти ще до купівлі будматеріалу.
Однак є ще один, не можна сказати, щоб брак, так як його дії переборні, а деякий недолік виробництва. Це так звані висоли. Вони проявляються вже після зведення стін на них самих у вигляді білих розводів. На жаль, визначити будуть висоли чи ні вже на готовій стіні неможливо, тому їх поява залежить не тільки від якості цегли, але і від розчину і факторів навколишнього середовища. На щастя, існують нетрудомісткі способи видалення висолів зі стін.

 

 
СОЗДАНИЕ ЛОГОТИПА LOGOMARKET.COM.UA